Okapové systémy

V posledních deseti letech sledujeme ústup tradičního pozinkovaného okapového systému a mnohonásobný nárůst prodeje barvených pozinkovaných okapů.

Námi používané materiály Základní prvky okapového systému


Evromat

Společnost je na trhu již od roku 1992. Je největším tuzemským výrobcem klempířských systémů a jedním z největších specializovaných prodejců střešních materiálů. Sortiment tvoří střešní krytiny, plechy, izolace, střešní okna, nářadí, spojovací materiál a další doplňky. Spolupracuje s renomovanými domácími i zahraničními výrobci a dodavateli.

Okapový systémKJG

Společnost KJG patří mezi lídry ve výrobě okapového systému a střešní krytiny na Slovensku. Firma zpracovává ročně 40 tisíc tun materiálové suroviny. Ke zpracovávaným surovinám patří pozinkovaný plech, pozinkovaný plech barvený, hliníkový plech, hliníkový plech barvený, titanzinkový plech, měděný plech a nerezový plech.

Zobrazit katalog

Lindab Rainline

LindabRainline je kompletní okapový systém vhodný pro všechny typy střech a krytiny, pro který je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž. Ocelový, žárově pozinkovaný plech s ochrannou barevnou vrstvou po obou stranách zaručuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, velmi dobrou ochranu proti korozi a přirozeně trvanlivou a přitažlivou povrchovou úpravu.

Švédský okapový systém Lindab Rainline je dodáván na český trh už od roku 1993, díky své kvalitě a výjimečnosti se stal jedním z nejoblíbenějších systémů na trhu. Zvolte si i vy pro svůj dům okapový systém nejvyšší kvality.

Katalog prvků Kompletní sortiment Barevný sortiment Montážní návodPrefa

ZÁRUKA 40 LET - TO JE SILNÝ SLIB

Předpověď počasí pro příštích 40 let: cca 75.000 hodin slunečního svitu a 35.000 litrů dešťové vody na metr čtverečný.
Je dobře, že jste se rozhodli pro systém PREFA, protože jen my poskytujeme záruku 40 let na jakost materiálu a povrchovou úpravu P.10.
Díky tomu jste skvěle ochráněni proti lomům, korozi, poškození mrazem, odlupování a tvorbě puchýřků.

PROČ VÁM MŮŽEME DÁT PŘÍSLIB ZÁRUKY?

  • Protože hliníkové střešní a fasádní systémy PREFA jsou absolutně špičkové produkty, vyráběné výhradně v Rakousku a Německu.
  • Protože každý produkt PREFA musí být instalovaný nebo namontovaný odbornou firmou.

Záruku 40 let Vám dáme dokonce písemně. A ještě: pošasí, které by porazilo krytinu PREFA, se ještě nevyskytlo!

Půlkulaté žlaby - příslušenství
Rheinzink

RHEINZINK je po celém světě výrobce titanzinku číslo1. Každý, kdo hovoří o "titanzinku", má na mysli standard kvality, který vytvořil RHEINZINK. Jako první výrobce stavebního zinku v Evropě nahradil RHEINZINK již před 45 lety tradiční postup dávkového válcování naprosto novou technologií širokopásového lití a válcování. Od té doby je RHEINZINK inovačním motorem tohoto průmyslového sektoru. Dalším přelomovým vynálezem RHEINZINKU je například předzvětrávací proces. RHEINZINK vynalezl technologii předzvětrání a jako její vynálezce ji dále zdokonalil.

Zobrazit katalogPoslední reference

Naši dodavatelé