Plechové krytiny

BLACHPROFIL 2

„Střecha korunuje dílo” – toto heslo provází naši činnost již mnoho let. Naplňujeme jej zodpovědně, se zaujetím a s plným vědomím poselství, jaké v sobě obsahuje.

Pro zajištění kvality nejvyšší třídy nakupujeme vstupní materiál u renomovaných tuzemských a zahraničních hutí.

Garantem výše zmíněných standardů je zavedený Systém řízení kvality ISO 9001:2000. Získaný certifikát dokazuje, že východiska politiky kvality naší firmy jsou v souladu s přísnými požadavky Mezinárodní organizace pro normalizaci. Plněním podmínek této normy se současně zavazujeme neustále zvyšovat efektivitu systému řízení kvality.

Kompletní katalog Leták střešní krytiny 2017 Leták modulová krytina ZET
Evromat

Vlastní výrobu jsme zahájili počátkem roku 2001 a od té doby se portfolio našich klempířských výrobků neustále zvětšuje. Inovativními postupy a neustálými investicemi do výrobních prostředků udržujeme jejich vysoký standard a kvalitu.

Naše výrobky se vyznačují tou nejvyšší kvalitou zpracovávaných materiálů. Ať se jedná o výrobky z mědi, titanzinku, pozinkované oceli nebo hliníku.

Evrovlna

EVROVLNA znamená ideální řešení právě pro Vaši střechu, je vhodná jak pro rekonstrukce, tak pro novostavby. Krytina vyniká nízkou hmotností do 5 kg/m2. Je tvarována do profilu vln, které připomínají svým tvarem tradiční skládané tašky.

Produktový list Montážní návod Záruční listEvrotrapéz

Kvalitní materiály + špičkové zpracování = EVROtrapéz

Trapézové plechy dodáváme v široké škále materiálů, profilů, barev a dekorů.
Zakázková výroba dle požadavků zákazníka.

TRAPÉZOVÉ PROFILY

 • TR 18
 • TR 20
 • TR 25
 • TR 30
 • TR 35
 • TR 45
 • TR 50
 • TR 55

VYUŽITÍ TRAPÉZOVÝCH PLECHŮ:

 • Střešní krytina
 • Exteriérové obvodové pláště, fasády
 • Interiérové obklady a podhledy

Produktový list Montážní návod Trapézové profily Záruční listEvroklik

Atraktivní stylová bezúdržbová plechová střešní krytina se vzhledem klasické klempířské krytiny se stojací drážkou.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Jednotlivé lamely do sebe zaklapnete bez potřeby speciálního nářadí či zručnosti. Sestavení je jednoduché a časově velmi efektivní. EVROklik je vhodný pro střechy s minimálním sklonem 5°.

 • síla materiálu: 0,5-0,8 mm - dle zvoleného materiálu
 • minimální délka: 1 m
 • rozteč mezi spoji: dle požadavku zákazníka

EVROklik – to je kvalitní, odolná a bezúdržbová střecha na mnoho let.

Produktový list Montážní návod Záruční list standard Záruční list Quartz
LINDAB

Lehké střešní krytiny Lindab splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na střešní krytinu. Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek s výraznou, nebo naopak nenápadnou vlnou. Dávají tak střeše dokonalý vzhled a majiteli možnost zvolit střešní krytinu ve stylu a barvě korespondující s dalšími stavebními prvky.

Charakteristickou vlastností krytin Lindab je snadná a rychlá montáž, dlouhá životnost a minimální údržba.

Zobrazit katalog taškových krytin Zobrazit katalog profilovaných krytin Montážní návod
Prefa

Představte si, že venku řádí živly, zatímco Vy sedíte v klidu na pohovce, protože víte, že Vám střecha neodletí. Díky jedinečné pokládce v křížové vazbě odolá střecha PREFA i extrémním bouřím. Další důležitý bod: PREFA Pokládku střešních systémů provádějí výhradně vyškolení profesionálové. Získáte tak absolutní jistotu.

Tam, kde běžné střechy často selhávají, zůstává střecha PREFA samozřejmě odolná proti dešti. Aluminiovou střechu PREFA neporazí žádná nepohoda. Tento slib stvrdíme 40 roky záruky na materiál a odstín.
Ruukki

Nejdůležitějším předpokladem kvalitní střechy je, aby byly pečlivě vybrány veškeré její součásti, které spolu korespondují jak funkčně, tak vizuálně.

Vaši střechu netvoří jen střešní plechy. Neméně důležité jsou všechny jednotlivé součásti střechy, od nejmenších šroubků až po velké střešní plechy a žebříky. Každá součást hraje důležitou roli v bezpečnosti, životnosti a atraktivitě střechy.

Zobrazit katalog Montážní návod Montážní návod trapézy a krytiny
SATJAM

Společnost SATJAM vyrábí střešní krytiny „na míru" přesně na Vaši střechu, a výroba tak trvá dle sezóny 5 - 10 dní. Střechu o průměrné velikosti 200 m2 pak zkušená pokrývačská firma zvládne položit za 3-4 dny. Prostředky uspořené díky střešní krytině SATJAM tak můžete investovat například do dětského pokoje, zařízení domu nebo zahrady. A ušetřený čas i starosti jsou k nezaplacení.

Zobrazit katalog Katalog pro průmyslové stavbyPoslední reference

Naši dodavatelé