Střešní šindele

BARDOLINE©

Střešní šindele BARDOLINE© zajišťují dokonalou hydroizolaci střešního pláště a přinášejí vynikající estetický výsledek.

Nabízí širokou paletu řešení s perfektním dlouhotrvajícím výsledkem s až 20letou zárukou.

Výhody:

VZHLED
Rozmanitost jednotlivých tvarů a atraktivní výběr barev vytváří dokonalý konečný vzhled.

SNADNÉ POUŽITÍ
Střešní šindel je snadno použitelný na všechny typy střech včetně těch, které jsou tvarově velmi náročné a jejich pokrytí jinými materiály by bylo nemožné.

Zobrazit katalogKATEPAL

Finský asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel.

  • modifikace SBS
  • celoplošné lepení
  • vysoká přilnavost posypu
  • nadstandardní záruka 30 let
  • dvojnásobná životnost díky SBS
  • velmi dlouhá životnost 50-60 let

Asfaltové střešní šindele SuperKatepal mají výrazně vyšší pevnost v ohybu. Tato vlastnost je nesmírně cenná, když jde o řešení detailů, zakrytí okrajů nebo hřebenu střechy. Odolnost střešních šindelů Katepal proti natržení hřebíkem při montáži je jasně vyšší než u běžných oxidovaných materiálů, neboť je díky SBS modifikátoru materiál šindelů mnohem pružnější, a to i při nižších teplotách.

Střešní šindele SuperKatepal si zachovávají pružnost i v chladnu. To znamená méně poškozeného materiálu při instalaci za nižších teplot, což prodlužuje sezónu pro pokrývání.

SBS modifikovaný bitumen je trvanlivý materiál s dlouhou životností a vylepšenou odolností proti stárnutí. Díky modifikátoru SBS bitumenová hmota lépe reaguje na změny teplot, o to méně pracuje a má tím i vyšší životnost. Dobře snáší mechanické i chemické zatížení. Zkušenosti z profesionálního používání modifikovaného bitumenu ukazují, že vydrží více než dvojnásobek doby ve srovnání s životností krytiny z obyčejného bitumenu.

Asfaltový střešní šindel Katepal vyrobený z materiálu SuperKatepal se dodává díky rozsáhlým technickým inovacím ve výrobním procesu za cenu šindelů vyrobených z obyčejného oxidovaného bitumenu.

Zobrazit katalogIKO

Asfaltové šindele IKO mohou být položeny i na ten nejsložitější tvar střechy a nabízejí architektům naprostou volnost výběru. Vzhledem k mnoha dostupným stylům IKO šindelů, není problém trefit se do Vašeho vkusu a získat požadovaný vzhled.

Šindele jsou odolné proti ohni stejně tak, jako ostatní střešní krytiny.

Nemusíte mít obavy, šindele byly testovány a vyhovují normě DIN 4107/odstavec 7 a jsou odolné šíření plamene. V každé zemi, kde IKO prodává šindele, musejí produkty IKO vyhovovat místním normám a technickým požadavkům.

Zobrazit katalog


Poslední reference

Naši dodavatelé